Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЩЕ Й НАЗВИ ВІДПОВІДНІ...

19 лютого 2009 р.

Щойноосвячений хрест на місці майбутнього храму Волинської ікони Божої Матері в с. Богушівка Луцького районного деканату. Світлина архідиякона Миколи КоцяБоголюби, Богушівка – від самих цих назв, що в Луцькому районному деканаті, віє церковністю. Але якщо в першому церква є віддавна, то в другому храму досі не було. Нещодавно, на Трьох святих (Собор вселенських учителів і святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Йоана Золотоустого), архієпископ Луцький і Волинський Михаїл одвідав християн обох цих сіл.

У Свято-Василівській громаді Боголюб (за «совєтів» звалося то Першотравневим, то Радянським) на цей празник із 1990 року – відпустовий день, тож людей до храму прибуває багато. Цього разу архієрей, відправляючи Божественну Літургію з районним деканом протоієреєм Віктором Пушком, іншими священнослужителями, підніс настоятеля боголюбських православних священика Олександра Сеніва у сан протоієрея. Владика також нагородив благословенними грамотами регентку хору Катерину Власову та хор у цілому (до речі, в ньому співає заслужений артист України Петро Савош). Хор славить Бога не тільки на криласі, а й на сцені Будинку культури, як-от цьогоріч на Стрітення. А боголюбський душпастир у свою чергу висловлює щиру вдячність депутатам місцевої ради за асфальтовану дорогу, прокладену не так давно до храму, та голові сільської ради Марії Якубовській за всіляке сприяння у розбудові церковного життя.

Із Боголюб владика, священики та М. Якубовська відбули до Богушівки, що на території цієї ж сільради. Хоча село налічує лише яких шістдесят дворів, незабаром тут розпочнуть зводити церкву на честь Волинської ікони Божої Матері (перший Божий дім із такою назвою в єпархії). Тож Його високопреосвященство разом з протоієреєм Віталієм Антонюком, який нині опікується богушівцями, та з іншими панотцями освятив хрест і місце під будівництво. Архієрей підбадьорив вірян у боговгодній справі.

Нехай же вирує справжнє християнське життя у цих селах з такими гарними, побожними назвами.

19 лютого 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо