Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЦЕРКВИ ПРОТИ СНІДУ

23 лютого 2009 р.

Міжконфесійний ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІДу при Всеукраїнській раді Церков та релігійних організацій 9–13 лютого провів другий тренінг для священнослужителів і активних вірян різних конфесій. Він став продовженням спільної практичної діяльності Церков та релігійних організацій України у цій сфері. Цього року захід став міжнародним: були присутні представники Вірменської Апостольської Церкви з Єревана, міжцерковних організацій із Кишинева (Молдова) та Санкт-Петербурга (Росія). Співорганізаторами виступили Всеукраїнський благодійний церковний фонд «Віра. Надія. Любов» та досвідчені тренери Міжнародного альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні.

Від Київського Патріархату на цей захід було делеговано Патріархією та з благословення архієпископа Луцького і Волинського Михаїла кліриків нашої єпархії – викладача духовної семінарії (ВДС) священика Миколу Цап’юка, настоятеля парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Білин і Святого Духа в с. Колодниця Ковельського районного деканату священика Василя Фурмана та вихованців ВДС Миколу Качмаря і Василя Пруса. Тепер вони у Волинській єпархії мають провести подібні тренування зі священиками й мирянами. Адже християнин повинен убачати в ближньому, хворому на СНІД, свого співбрата, який потребує співчуття. Ще більш важливо навчати вірних, що тільки чисте, цнотливе життя зводить до мінімуму ймовірність занедужання на цю тяжку хворобу.

23 лютого 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо