Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ХРЕСТ НЕ ПОВИНЕН ЗАТЕРТИСЬ

26 березня 2009 р.

Під час Страсного хресного ходу у Володимирі навколо собору та жіночого монастиря Різдва Христового. Світлина з архіву священика Володимира УдудаУ Володимирському соборі Різдва Христового уперше відправлено Пасії та Страсний хресний хід за новоукладеним чином, а також здійснено постриг у малу схиму рясофорної черниці Тетяни (Заруденець) з ім’ям Анастасія, яка є насельницею місцевого монастиря.

Постриг у малу схиму рясофорної черниці Тетяни (Заруденець). Світлина Данила ЗінкевичаОчолив богослужіння архієпископ Луцький і Волинський Михаїл, до молитви долучилися міський декан протоієрей Юрій Пилипець, районний – протоієрей Євген Шевчук, настоятель собору протоієрей Микола Удуд, численне духовенство, настоятелька обителі Різдва Христового ігуменя Марія (Ігнатенко). На непересічну відправу прийшло багато володимирян, а з Ковельського районного деканату прибули віряни парафій Архістратига Михаїла в с. Воля Ковельська і Різдва Богородиці в с. Білин на чолі з священиком Володимиром Удудом.

«Хрест як символ нашої віри супроводжує християнина постійно, – сказав у проповіді високопреосвященний. – Він на банях церков, на перехрестях, на Святому Письмі, на наших грудях, ми накладаємо хресне знамення... І трапляється, що від частого використання хреста призабувається його високе значення, переходить у повсякденну звичку, в елемент побуту. Але нині, у Великий піст, припадімо до хреста з усвідомленням смертної жертви Сина Божого за кожного з нас. Учинімо собі кожен іспит сумління й змінімо спосіб свого життя, бо це до кожного з нас промовляє Спаситель: Іди і більше не гріши».

26 березня 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо