Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«НЕХАЙ БУДЕ ПО СЛОВУ ТВОЄМУ»

Храмове свято у Благовіщенському соборі Ковеля. Світлина Данила Зінкевича7 квітня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив храмове свято у ковельському соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці. На Божественній Літургії з владикою співслужили міський декан протоієрей Анатолій Александрук, районний – протоієрей Іван Бонис, любомльський декан священик Віктор Возняк, настоятель собору протоієрей Василь Мичко, інші священики з цих, а також з інших деканатів.

У проповіді високопреосвященний нагадав, що «Діва Марія відразу проявила покору Божій волі. Тож ми повинні сьогодні подумати: що для нас означає сьогоднішнє свято? Чого ми повинні навчатися з прикладу Богородиці? Нехай кожен подумає над цим. Бо саме це кожен має нині винести з храму».

У богослужінні взяв участь міський голова Сергій Кошарук.

09 квітня 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо