Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

КВІТНЕВЕ ЧИСЛО – ВЕЛИКОДНЄ

Газета «Волинські єпархіальні відомості»Тож «Волинські єпархіальні відомості» наповнені тематичними публікаціями, багатим новинним матеріалом, а також святковою дитячою сторінкою.

Насамперед це пасхальне послання архієпископа Михаїла. Проілюстровано ж його образом XVIII ст. «Воскресіння Господнє» із храму с. Перванче. Про цю ікону розповідає ведуча рубрики «Волинські ікони» Лариса Обухович.

На Великдень у храмах роздають артос. Але не кожен знає його символіку і призначення. Кандидат богословських наук Василь Лозовицький розповідає про це в матеріалі «Я – хліб життя» у рубриці «Відповідь богослова».

А священик Віктор Ліпчик у дописі «Спасіння – у Церкві», вміщеному в «Азах Православ’я», роз’яснює необхідність не просто вірити в Бога, а постійно бувати у храмі, жити парафіяльним життям.

14 квітня 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо