Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У СТОЛИЦІ
(оновлено)

Владика Михаїл (другий зліва) бере участь у висвяті на єпископа керуючого справами Київської Патріархії архімандрита Епіфанія (Думенка). Світлина з сайта Cerkva.info

14–15, 20–22 листопада архієпископ Луцький і Волинський Михаїл перебував у Києві, взявши участь у Богослужіннях, пов’язаних із архієрейськими висвятами. Зокрема, владика долучився до відправ у Патріаршому Володимирському соборі та Михайлівському Золотоверхому монастирі, під час яких через рукопокладання ієрархів керуючий справами Київської Патріархії архімандрит Епіфаній (Думенко) став єпископом Вишгородським, вікарієм Київської єпархії, ієромонах Симеон (Зінкевич) – єпископом Дніпропетровським і Павлоградським, ієромонах Тихон (Петранюк) – єпископом Луганським і Старобільським.

22 листопада з нагоди Дня Свободи владика Михаїл побував в Українському домі на урочистому заході, який очолив Президент України Віктор Ющенко.

23 листопада 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо