Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗНОВУ ДИВО?

У селищі Сенкевичівка Горохівського деканату на щойно спиляній колоді виявлено чітке зображення хреста. Причому це сталося перед Хрестопоклонною неділею. Світлина протоієрея Андрія Сидора
Днями ми повідомляли про незвичайне явище, що сталося в с. Сьомаки Луцького деканату: на свіжозрізаній гілляці очевидці бачили лик Богоматері з Дитятком. І ось ще подібна новина: 25 березня у селищі Сенкевичівка Горохівського деканату на щойно спиляній колоді чітко видно зображення хреста. Причому це сталося перед Хрестопоклонною неділею.

Звісно, це явище потребує додаткового спостереження. Однак декан протоієрей Андрій Сидор і настоятель місцевої Свято-Юріївської парафії протоієрей Богдан Яким того ж дня відслужили на цьому місці молебень, а ввечері й акафіст чесному хресту.

Виявляється, на початку 90-х років саме тут мали намір спорудити храм, та передумали, земельну ділянку для зведення святині було виділено в іншому місці. Тепер же, після появи хреста таким дивним чином, парафіяни вважають: каплицю тут усе-таки треба збудувати.
25 березня 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо