Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У ЛАДИНІ БУДУВАТИМУТЬ ХРАМ

5 вересня 2006 р.

Духовенство встановлює Хрест на місці майбутнього храму Покрови Пресвятої Богородиці в с. Ладинь Любомльського деканатуЛюбомльський декан протоієрей Іван Бонис та місцеве духовенство встановили Хрест і освятили наріжний камінь під будівництво храму Покрови Пресвятої Богородиці в с. Ладинь Любомльського деканату. З цієї нагоди священнослужителі відправили Божественну Літургію. Десятки людей вперше у своєму рідному селі приступали до Сповіді й Причастя, оскільки церкви тут ніколи не було. У Богослужінні взяли також участь представники сільської влади.

Під час Богослужіння отець Іван виголосив проповідь. Згадавши слова Христа з Євангелія від Матфея «...збудую Церкву Мою, і врата пекла не здолають її», він зазначив, що ними Господь закликає священиків та вірян розбудовувати Церкву Божу, всюди поширювати Слово Боже. Тому, заручившись Божим благословенням, необхідно прикласти всі зусилля, аби найближчим часом у цьому селі постав новий храм.

05 вересня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо