Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗНАК ПРИМИРЕННЯ

7 вересня 2006 р.

У селі Гірка Полонка Луцького районного деканату відкрили спільний пам’ятник 45-м воякам УПА та 44-м радянським солдатам, які полягли в роки Другої світової війни. На монументі викарбувані євангельські слова: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто власне життя поклав би за друзів своїх» і «Так і Отець Мій Небесний вчинить з вами, якщо кожен з вас не простить від серця свого братові своєму провини його».

Чин освячення пам’ятника відправив настоятель місцевого храму Архістратига Михаїла протоієрей Володимир Присяжнюк – один із ініціаторів ідеї спорудження спільного пам’ятного знаку, що мирив би українців, воюючих в УПА чи радянській армії. У Богослужінні взяли участь представники районної і сільської органів влади та парафіяни.

07 вересня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо