Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПОМІЧ ІНВАЛІДАМ

13 грудня 2006 р.

Горохівський декан протоієрей Андрій Сидор на прохання директора місцевого психоневралогічного інтернату Т. Козлової відслужив молебень за здоров’я працівників та мешканців цієї установи. Молитву провели у зв’язку з відзначенням Міжнародного дня інвалідів.

Православна громада Вознесіння Господнього, що в Горохові, піклується про інвалідів давно й не лише духовно. Нещодавно вона склала пожертву, яка буде спрямована на покращення умов їхнього проживання: на території інтернату планують обладнати літній майданчик.

13 грудня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо