Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЄПИСКОП МИХАЇЛ У КИЄВІ

16 грудня 2006 р.

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у засіданні Священного Синоду Київського Патріархату під головуванням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Розглядалися різноманітні питання життєдіяльності Церкви. Зокрема, сайт Церква.info повідомляє, що ієрархи благословили створення Товариства Тверезості Святого Архістратига Михаїла, закликаючи священнослужителів створювати його осередки на парафіях й проводити заходи, що стимулюватимуть українців провадити тверезий спосіб життя.

Також владика Михаїл долучився до відправи святкових Богослужінь у Свято-Володимирському соборі з нагоди Дня тезоіменитства Патріарха Філарета, передаючи Його Святості щиросердечні вітання духовенства й вірян Волинської єпархії.

16 грудня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо