Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДОПОМОГТИ ХВОРИМ ДІТЯМ

24 грудня 2006 р.

Старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний на запрошення організаторів взяв участь у благодійній акції «Дитяча лікарня майбутнього», яку провели в Народному домі «Просвіта». Передаючи благословення єпископа Луцького і Волинського Михаїла, він висловив задоволення з приводу проведення заходу й зазначив, що християни завжди винні своїм ближнім дієву любов, а особливо тим, хто внаслідок певних обставин потребує допомоги.

Серед творичих колективів, що долучилися до акції, були також і церковні – архієрейський хор «Оранта» та хор Центру християнського виховання дітей і молоді.

24 грудня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо