Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗАСІДАННЯ ВОЛИНСЬКОЇ РАДИ ЦЕРКОВ

29 грудня 2006 р.

Засідання Волинської Ради Церков. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у черговому засіданні Волинської Ради Церков (ВРЦ), під час якого представники християнських конфесій краю звернулися до голів облдержадміністрації та облради з пропозицією вдруге спільно провести II різдвяний благодійний телерадіомарафон «Бог багатий милосердям». Також ВРЦ попросила обласну владу профінансувати виготовлення охоронних дощок нового зразка для встановлення на церковних спорудах, що є пам’ятками містобудування та архітектури, виділити кошти на виготовлення технічної документації та проведення грошової оцінки цих об’єктів.

Рада вирішила, що різдвяний марафон, учасниками якого будуть церковні творчі колективи, відбудеться 17 січня 2007 року. Кошти, зібрані під час його проведення, розподілять серед закладів інтернатного типу, малозабезпечених та багатодітних сімей Волині.

Голова облдержадміністрації Володимир Бондар і голова облради Анатолій Грицюк висловили завдоволення співпрацію з ВРЦ, а також тим, що закладається традиція проведення благодійного марафону щороку. Вони закликали Церкви й надалі об'єднути зусилля для творення добрих справ й пообіцяли, що всі їхні ініціативи «завжди знаходитимуть підтримку і розуміння в органів влади».

29 грудня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо