Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Оновлений образ на Ковельщині перенесли з хати до церкви

7 лютого 2015 р. Оновлений образ Почаївської Божої Матері. Світлина з архіву священика Матвія Олійника

Це сталося 7 лютого з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла на парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона у селищі Люблинець Ковельського районного деканату.

Хресний хід через усе селище очолили декан протоієрей Іван Бонис, настоятель парафії священик Матвій Олійник та клірик собору Благовіщення Пресвятої Богородиці в Ковелі ієрей Михайло Левочко. Хор співав пісні до Божої Матері, перехожі прикладались до святині та приєднувались до процесії. У храмі звершили молебень з акафістом до Богородиці.

«Сьогодні велична подія на вашій парафії: через оновлення ікони Пречиста Діва дає Свою ласку, материнську опіку, особливо в теперішній час випробувань», – підкреслив у слові благочинний.

У 1970 році Катерина Гладчук, нині покійна, отримала в дарунок від невістки сімейну реліквію – Почаївську ікону Богородиці. Понад 40 літ вона перебувала в її хаті, потьмяніла, проте декілька років тому почала оновлюватись, виблискувати. Обидві дочки Катерини Софронівни, Тетяна (парафіянка Московського Патріархату) й Марія (вірна УПЦ КП), вирішили подарувати образ церковній громаді.

До речі, нещодавно на місцевому смітнику люди знайшли нову ікону Почаївської Богородиці й передали у храм. А тепер ще й оновлення старої. Напевно, то не випадковість, гадає отець Матвій: чи не означає це, що незабаром велика святиня, яка перебуває в Московському Патріархаті, належатиме Єдиній Православній Церкві України?

09 лютого 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо