Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПОМИНАННЯ ПОЛЕГЛИХ АФГАНЦІВ

25 лютого 2006 р.

З нагоди відзначення чергової річниці виводу радянських військ з Афганістану духовенство Володимир-Волинського собору великомученика Юрія Переможця, який височить поруч із казармами 51-ї Волинської бригади і вважається військовим храмом, відправило панахиду по загиблих воїнах-афганцях. Про це повідомив протоієрей Микола Гінайло, настоятель Свято-Покровської громади в с. П’ятидні Володимирського деканату.

До поминального Богослужіння долучилися побратими полеглих в Афганістані й інших локальних війнах, представники місцевої влади й громадськості, молоді воїни гарнізону та учні військового ліцею.

Після панахиди на меморіальному коплексі, біля собору, відбувся мітинг-реквієм та відкриття музею, де воїни-афганці увіковічнили на стендах спогади про війну.

25 лютого 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо