Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ХРАМУ

18 січня 2008 р.

У храмі Великомученика Пантелеймона Цілителя Іваничівської центральної районної лікарні. Світлина Володимира МолявчикаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив Пантелеймонівську церкву в Іваничах. Задумували її як каплицю для медперсоналу та пацієнтів центральної районної лікарні. Але вона розміщується хоч і в приміщенні ЦРЛ, та в центрі селища, тимчасом як храм Покрови Пресвятої Богородиці – на околиці. Тож намір створити каплицю переріс у переконання, що необхідно мати повноцінний, хай і невеличкий, дім Божий. Відвідувати його можуть не тільки медперсонал і пацієнти, а й усі, хто прагне спасіння. Основним благодійником при облаштуванні церковці була головна лікарка Лідія Томашевська, допомагали також керуючий районним відділенням «Приватбанку» Сергій Марчук, Віктор Дорошук, чимало інших парафіян.

У проповіді на Божественній Літургії владика наголосив, що з освяченням престолу розпочинається історія Пантелеймонівського храму і його громади. Ця невелика святиня має стати осередком великої віри і стати відчиненою брамою до Неба.

Із преосвященним співслужили іваничівський декан протоієрей Ярослав Мельничук, настоятель протоієрей Василь Мельничук та інші священнослужителі.

Радість першої відправи розділили голова райдержадміністрації Віктор Березюк, голова райради Людмила Лазаренко, селищний голова Віктор Вілентко.

18 січня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо