Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

І В ДІХТЕВІ Є ХРАМ

15 лютого 2008 р.

Храм Святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Йоана Злотоустого у с. Діхтів Володимирського деканатуЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив храм Святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Йоана Злотоустого у с. Діхтів Володимирського деканату. Досі церкви тут не було, тож це стало величезною подією для селян (прийшли навіть протестанти!). Владика проповідував про роль храму в житті кожного населеного пункту та, як повідомив єпархіальній прес-службі протоієрей Борис Гідзінський, нагородив настоятеля парафії священика Юрія Кривіцкого золотим наперсним хрестом, а благословенними грамотами – голову районної ради Юрія Михальця, голову сільради Віктора Матвіюка та всіх, хто великою мірою долучився до спорудження цієї святині. З архієреєм співслужили декан протоієрей Юрій Пилипець та інші священнослужителі.

15 лютого 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо