Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЮВІЛЕЙ КОВЕЛЬСЬКИХ СОЮЗЯНОК

18 лютого 2008 р.

У ковельській «Просвіті» відбулась урочиста академія з нагоди 80-річчя створення місцевого осередку Союзу українок. У святкуванні взяв участь настоятель парафій Апостола Йоана Богослова в с. Будище та Святителя Миколая Чудотворця в с. Колодяжне ковельського районного деканату священик Іван Оринчак. Місцевий церковний бюлетень «Духовні вісті» повідомляє, що він звернувся до учасників із вітальною промовою, побажавши успіхів у справі «збереження багатовікових духовних надбань українського народу, примноженні його славних традицій та в прагненні прищепити підростаючому поколінню почуття справжнього патріотизму».

18 лютого 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо