Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

СТРІТИСЯ З БОГОМ

20 лютого 2008 р.

Новоосвячена Михайлівська церква в с. Руснів Володимирського деканату. Світлина Віталія СарапінаНа Стрітення єпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив Михайлівський храм у селі Руснів Володимирського деканату, у співслужінні з деканом протоієреєм Юрієм Пилипцем та іншими священиками Володимирщини відправив тут першу Божественну Літургію. «Бога не можна побачити людині, проте кожна людина має зустрітися з Ним, – сказав преосвященний. – Адже прихід до храму – це вже своєрідна зустріч із Творцем, і прагнення правди Господньої – це теж бажання побачити Всевишнього і перетворити своє життя за Словом Його. Тож не втомлюймося шукати Бога і правди Його, відклавши земні турботи, тоді й те земне, чого потребуємо, додасться», – нагадав архієрей.

Наприкінці владика нагородив благословенними грамотами тих, хто найбільше посприяв спорудженню храму.

20 лютого 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо