Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НАУКОВЕ ЗІБРАННЯ

29 лютого 2008 р.

У Культурно-мистецькому центрі ім. Т. Шевченка м. Володимира відбулася XXVII Міжнародна історико-краєзнавча конференція. Цього разу її було приурочено до 1020-ліття міста і 110-річчя з дня народження видатного дослідника Волині Олександра Цинкаловського. У заході взяли участь науковці з Луцька, Києва, Львова, Острога, Любліна, очільники місцевої влади. Від нашої Церкви учасників привітав і благословив протоієрей Микола Гінайло, настоятель парафій Покрови Пресвятої Богородиці в с. П’ятидні та Рівноапостольної княгині Ольги в с. Хрипаличі Володимирського деканату.

29 лютого 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо