Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗАПАЛЕНИЙ ҐНОТИК ПАМ’ЯТІ

14 березня 2008 р.

Сьогодні, у день смерті Ярослави Стецько, луцька станиця «Пласту» виступила з почином провести панахиду за упокоєння раби Божої Ганни (таке хресне ім’я цієї політичної діячки). Окрім пластунів, до Троїцького кафедрального собору прийшли пом’янути патріотку й інші небайдужі. Декан протоієрей Володимир Подолець, який відслужив панахиду, у проповіді зазначив, що «небіжчиця боролася за волю України не лише в часи воєнного лихоліття, а й у мирний час, причім не взяла громадянства іншої країни аж доки її Батьківщина стала незалежною. Коли ж Україна проголосила незалежність, вона переїхала сюди з Америки, незважаючи на всі економічні й побутові негаразди. Ви ж, молячись за її упокоєння, вчиняєте душеспасенний акт не лише стосовно Ярослави Стецько, а й щодо самих себе».

14 березня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо