Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«...І В УСЬОМУ – БРАТЕРСЬКА ЛЮБОВ»

24 березня 2008 р.

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося чергове засідання комісії з викладання християнської етики в ЗОШ, створеній Волинською радою Церков. У ньому взяли участь представники Православної Церкви (обох Патріархатів, від УПЦ КП – директор Центру християнського виховання дітей і молоді священик Андрій Ротченков), Римсько-Католицької та голова обласної Асоціації педагогів-християн Н. Волков. Ішлося про вдосконалення викладання в нашому краї цього важливого предмету. Наголос було зроблено на толерантному ставленні викладачів один до одного та до школярів за умов поліконфесійності.

24 березня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо