Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЩОБ НЕ ЗАБУЛИ

31 березня 2008 р.

Навесні 1946 року в селі Кроватка Рожищанського району сталася трагедія: кількох воїнів Української Повстанської Армії оточив загін НКВД і наші хлопці загинули. Минуло багато десятиліть, але в народній пам’яті не затерлася не тільки сама трагедія, а й місце її. Тож нещодавно на прохання селян і з нагоди перебування в районі народного депутата України Івана Зайця декан протоієрей Василь Шняк у присутності членів Братства вояків УПА освятив хрест, аби за наших бійців тут вічно лунала молитва.

31 березня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо