Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДЗВОНИ ВІРИ

2 квітня 2008 р.

Єпископ Михаїл випробовує щойноосвячені дзвони храму Святителя Василія Великого в с. Хорлупи Ківерцівського деканату. Світлина Дмитра ЧеренюкаДзвони – єдиний музичний інструмент, традиційно вживаний у православному богослужінні. Чи не кожна парафія бажає мати гарні дзвони, щоб милуватися їх переливами.

Церква Святителя Василія Великого в с. Хорлупи Ківерцівського деканату. Світлина Володимира МолявчикаДнями єпископ Луцький і Волинський Михаїл побував у с. Хорлупи Ківерецького деканату й освятив нові дзвони храму Святителя Василія Великого, придбані за кошти громади. «Скликатимуть вони вас, браття і сестри, на Службу Божу, сповіщатимуть про радісні й сумні події. Нехай наша віра буде схожою на звуки дзвона, щоб усі чули і знали, що ми православні, що ми правильно славимо Творця нашими вчинками, словами і навіть думками», – сказав преосвященний.

Після Літургії, яку відслужив владика з деканом протоієреєм Олегом Ткачусем, настоятелем протоієреєм Володимиром Черенюком та іншими священнослужителями, кожен охочий міг піднятися на дзвіницю і спробувати, чи не дрімає в ньому хист дзвонаря.

02 квітня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо