Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЗВИНУВАЧУЄМО ГОЛОДОМОР

10 квітня 2008 р.

Учора прес-секретар єпархії протоієрей Віталій Собко взяв участь у відкритті виставки «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу», яку експонують в обласному краєзнавчому музеї. Передаючи вітання й благословення єпископа Луцького і Волинського Михаїла організаторам і учасникам заходу, священик зазначив, що страшна трагедія голодомору, яким злочинна радянська влада нищила людей, створених за образом і подобою Божими, – це її жахливе повстання проти Господа. Також це великий урок для сучасних українців. «Однак збір історичних фактів й оприлюднення правди про геноцид – лише перший етап. Наступними мають стати усвідомлення причин трагедії та аналіз порівняння того часу з сьогоденням, яке, на жаль, нерідко демонструє до болю знайоме з минулого – релігійна й політична роз’єднаність українського народу, нездатність консолідуватися навколо християнських і національних цінностей, неготовність належно захищати свою віру й незалежність», – підкреслив о. Віталій.

10 квітня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо