Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЮВІЛЕЙ ДИТЯЧОГО ФОНДУ

22 травня 2008 р.

Священик Андрій Ротченков. Світлина прот. Віталія СобкаЗа благословенням єпископа Луцького і Волинського Михаїла директор Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку священик Андрій Ротченков взяв участь в урочистостях з нагоди 20-річчя місцевої філії Дитячого фонду України. У виступі він наголосив на необхідності цієї організації у єднанні діяльності багатьох державних, громадських і релігійних організацій задля боговгодної справи – милосердя до дітей.

22 травня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо