Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЮВІЛЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ

26 травня 2008 р.

Волинський національний університет імені Лесі Українки (ВНУ) відзначив 15-річчя з часу надання йому статусу університету. То був перший виш на Волині: створений 1940 року як учительський інститут, по війні він був реорганізований у педагогічний інститут (один з найкращих у колишньому СРСР), 1993-го став університетом, торік же одержав звання національного.

На урочистому засіданні вченої ради, що відбулась в обласному академічному муздрамтеатрі, першому слово було надано єпископові Луцькому і Волинському Михаїлові, який благословив це зібрання, наголошуючи в промові, що вища освіта в Україні загалом і на Волині зокрема має коріння у братських школах, тож і нині духовність повинна бути наріжним каменем вузівського життя. До речі, у ВНУ діє православна громада, є капелан, який окормлює університетську спільноту, освячено місце під каплицю Святої Софії – Премудрості Божої, іде збір коштів на її спорудження. Владика нагородив ВНУ благословенною грамотою.

26 травня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо