Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВИБИРАЄМО ЖИТТЯ

20 червня 2008 р.

За почином Волинської громадської організації «Християнський рух за життя» триває акція духовного відродження України «Збережи і захисти життя дитини», у рамках якої збирають підписи під вимогою заборони абортів у нашій країні. Про те, як іде акція, які труднощі при цьому виникають, ішлося вчора на прес-конференції у Волинському прес-клубі. У ній взяли участь: Антоніна Євтодюк – кандидат філософських наук, голова організації-ініціатора; Ігор Дмитришин – заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації; Ігор Гузь – депутат обласної ради; протоієрей Віталій Собко – прес-секретар Волинської єпархії Київського Патріархату.

Отець Віталій, зокрема, сказав, що позиція стосовно абортів спільна в усіх християнських конфесій: це тяжкий гріх, отож ця практика повинна бути заборонена в Україні на рівні державного закону. Свідчення цієї одностайності – днями Волинська рада Церков вирішила звернутися до Президента, Прем’єр-міністра та Верховної Ради України із закликом заборонити вбивства ненароджених дітей у нашій країні. «Вартість одного життя, навіть найбільш приниженої людини, безмірно більша за всі матеріальні блага світу – і ті, що були, і ті, що є, і ті, що будуть. Батьки, звичайно ж, мають право вирішувати, чи мати їм дітей, але – тільки до зачаття. Знищення дитини в утробі – це бунт проти Закону Божого. Адже можливість мати дітей, дітородження – велике благословення від Творця», – сказав священик.

20 червня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо