Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПРОТИ ПИЯЦТВА – СПІЛЬНО

25 червня 2008 р.

Минулої неділі в Рожищі відбулась міжконфесійна акція, спрямована на подолання тяжкого зла, що опанувало українське суспільство, – пияцтва. На майдані Незалежності представники баптистської церкви провели демонстрацію кінофільму «Правда про алкоголь», створеного Волинським благодійним фондом «Переображення». Окрім протестантів, в акції взяли участь православні Київського Патріархату. Декан протоієрей Василь Шняк у проповіді закликав християн ставитися до хмільного, як навчає Слово Боже. А на час Петрівки, що наставала наступного дня, відмовитися від «вина», од якого, як сказано в Писанні, буває розпуста.

25 червня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо