Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДВА ЧУДА В ОДНОМУ МІСЦІ

26 червня 2008 р.

Настоятель Тростянецької парафії ієромонах Іов освячує джерело біля церквиУ селі Тростянець Ківерцівського деканату є храм Святої Трійці, якому цього року виповнилося 360 літ. Головна його святиня – старовинний образ Тростянецької Божої Матері. У давнину він чудотворив, а згодом дива припинились і відновилися десять років тому: після молитви біля нього зцілилися сотні людей. Днями ж замироточила ікона великомучениці Варвари, що висить поруч із нею. Настоятель парафії ієромонах Іов (Богуш) запросив декана протоієрея Олега Ткачуся і той засвідчив чудо. Біля образа щодня правлять молебні, миром помазують молільників.

А нещодавно тут сталася ще одна незвичайна подія. За переказами старожилів, неподалік церкви колись било джерело, але де саме – ніхто не знав. Тож священики, помолившись на закладення криниці, навмання поставили хреста на церковному подвір’ї. Прийшли майстри. Вони мали б, знаючи особливості місцевості, копати метрів 12–16. Але, на загальний подив, уже на сьомому метрі з’явилась вода. Взагалі-то вона повинна б очищатися декілька днів, перш ніж бути придатною до пиття, але цього разу вже за півгодини набула чистоти й незвичайного смаку.

– Це ознака того, що Божа милість є на тому джерелі, що Божа благодать тут присутня, – сказав о. Іов минулої неділі, здійснивши обряд його освячення. – Нехай же Господь не полишає увесь наш край і Вкраїну в цілому.

26 червня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо