Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН

26 червня 2008 р.

Василівська церква у Володимирі, де з 1988 року служить найстаріший священик єпархії – протоієрей Сергій Депо. Світлина прот. Віталія СобкаВолодимирська міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Володимира» найстарішому священикові Волинської єпархії протоієрею Сергієві Депо, – повідомило інтернет-видання «Волинська правда» (www.pravda.lutsk.ua). Як зазначено в рішенні – «за визначні заслуги перед територіальною громадою ... багаторічне священнослужіння Богу і людям, особистий внесок у відродження споконвічних традицій Православ’я, духовності та моралі в серцях українського народу».

Отець Сергій народився 31 березня 1923 року в с. Конюхи Локачинського району Волинської області. Його прадід був французом, який залишився на Україні після війни 1812 року. Закінчивши після Другої світової Ленінградську семінарію та Московську духовну академію (кандидат богословських наук), душпастирює у нашому краї. З 1988 року служить в одній із найдавніших на Західній Україні Василівській церкві у Володимирі.

26 червня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо