Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПІДТРИМАЛИ ДУХОВНИМ СЛОВОМ

18 вересня 2008 р.

МНС у Волинській областіДекан Троїцького кафедрального собору протоієрей Володимир Подолець, старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний та інші священнослужителі на запрошення начальника головного управління МНС у Волинській області генерал-майора Володимира Грушовінчука побували в місцевому управлінні Міністерства з надзвичайних ситуацій із нагоди професійного свята цього відомства. Після подячного молебню декільком із його працівників було вручено благословенні грамоти єпископа Луцького і Волинського Михаїла. Це підполковник Сергій Бахтай, капітани Ірина Варварчук, Василь Оліферчук, Олександр Крисанов, майор Олег Тарасюк, прапорщик Олег Твердохліб. Отець Володимир виголосив напутнє слово, зазначивши їм про відповідальність за чужі життя і власні душі.

18 вересня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо