Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

19 вересня 2008 р.

Протоієрей Володимир Богдадюк. Світлина Алли ЛісовоїСьогодні настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в Нововолинську протоієрей Володимир Богдадюк унаслідок важкої хвороби відійшов із цього світу до вічності.

Слуга Божий Володимир народився 24 червня 1956 року в с. Туропин Турійського району Волинської області. Навчався в нововолинському гірничому технікумі, в 1981-му закінчив Московську духовну семінарію. Висвячений на диякона та пресвітера архієпископом Даміаном 1982 року. Душпастирював у Волинсько-Ровенській і Львівсько-Дрогобицькій єпархіях РПЦ, а з часу постання Київського Патріархату служив у Покровській церкві в Нововолинську. У 1994 році нагороджений хрестом з прикрасами, у 1995-му – митрою. Окрім цих відзнак, усюди священик був оточений людською вдячністю за працю на ниві Божій.

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл, Волинська духовна консисторія висловлюють сум родині покійного, парафіянам і просить усіх молитися за отця Володимира, аби Всевишній оселив його «там, де праведні спочивають».

19 вересня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо