Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У КОЛОДНИЦІ БУДЕ ЦЕРКВА

22 вересня 2008 р.

У селі Колодниця Ковельського районного деканату відбулася радісна подія. Місцеві віряни розпочали втілювати в життя давню мрію: молитися у своєму храмі. Адже раніше тут ніколи церкви не було й наразі громада підносить свої молитви в пристосованому для богослужінь приміщенні. І ось напередодні Різдва Пресвятої Богородиці декан протоієрей Іван Бонис із благословення єпископа Михаїла освятив місце під будівництво храму Святого Духа. Божого благословення на цю святу справу просили й інші священнослужителі, зокрема, настоятель парафії священик Василь Фурман.

Звертаючись до присутніх з пастирським словом, отець декан нагадав слова Ісуса Христа, що саме Він створив Церкву тут, на землі, а тепер вони втілюються і в Колодниці.

22 вересня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо