Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«...МОЛИ БОГА ЗА НАС»

23 вересня 2008 р.

Храм Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку22 вересня у луцької громади Святителя Феодосія Чернігівського – престольний празник. Як і щороку, чимало священиків і вірян прийшли поєднатися в цій радості, як і щороку, свято очолив єпископ Луцький і Волинський Михаїл. Цьогоріч із владикою служили канцлер протоієрей Микола Цап, обласний і луцький міський декан протоієрей Іван Семенюк (настоятель парафії), луцький районний декан протоієрей Віктор Пушко та інше духовенство. Як повідомив клірик храму протоієрей Богдан Гринів, у привітальному слові преосвященний сказав, що «святий Феодосій досконалим чином здійснив настанови Ісуса Христа, тому ми його шануємо і прагнемо бути схожими на нього».

23 вересня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо