Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Представник ВПБА взяв участь у науковій конференції про ікону

21 жовтня 2015 р. Під час міжнародної наукової конференції «Волинська ікона: дослідження та реставрація», яку проводив Волинський краєзнавчий музей на базі Музею волинської ікони. Світлина з сайта vpba.org

Секретар вченої ради Волинської православної богословської академії, кандидат богословських наук протоієрей Василь Лозовицький взяв участь у відкритті ХХІІ міжнародної наукової конференції «Волинська ікона: дослідження та реставрація», яку проводив Волинський краєзнавчий музей на базі Музею волинської ікони. Про це повідомив сайт Vpba.org.

У привітальному слові о. Василь наголосив на важливості дослідження сакрального мистецтва України та Волинського краю. Подякував організаторам та учасникам заходу за самовіддану працю та жертовну любов до церковних пам’яток вітчизняного мистецтва. Від імені ректора протоієрея Володимира Вакіна, адміністрації та професорсько-викладацького складу Академії священик передав директорові музею Анатолію Силюкові її нові наукові напрацювання.

Під час роботи конференції, зокрема, відбулися презентація видання «Щербаківські Вадим і Данило», творів сакрального мистецтва з колекції Музею волинської ікони, відреставрованих у 2014–2015 рр. та каталогу «Волинська ікона XVIІ–ХVIII ст. з колекції Волинського краєзнавчого музею».

22 жовтня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо