Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Горохівський декан благословив призовників

3 листопада 2015 р. Горохівський декан протоієрей Андрій Сидор благословляє призовників до війська. Світлина з архіву священика.

На площі біля районного військового комісаріату настоятель парафії Вознесіння Господнього, що в райцентрі, протоієрей Андрій Сидор благословив новобранців успішно розпочати військову службу.

Душпастир разом із церковним хором возніс молитву за здоров’я юних воїнів, окропив їх свяченою водою та вручив кожному іконку. Він також помолився за тих військовиків, які зараз перебувають у зоні АТО. Отець Андрій побажав присутнім без усякої перешкоди повернутися додому здоровими і змужнілими. Духовний наставник закликав рідних молитися за своїх дітей – захисників країни.

Хор виконав «Многая літа» усім військовослужбовцям.

06 листопада 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо