Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

СВЯТО В ЛУЦЬКОМУ ПАРКУ

12 лютого 2006 р.

Священик Андрій Ротченков, директор Центру християнського виховання дітей і молоді, що в Луцьку, з духовенством та вихованцями Волинської духовної семінарії, на запрошення організаторів взяли участь у Святі зустрічі весни, який відбувся в Луцькому центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Священнослужителі відправили молебень та окропили учасників свята освяченою водою. Після Богослужіння отець Андрій виголосив проповідь про Стрітення Господнє, в якій зокрема зазначив, що Спаситель Ісус Христос, прийшовши у світ Дитинкою, дарував людству свободу вибору між добром і злом, тож необхідно дякувати Йому за цей дар і мудро ним скористатися.

12 лютого 2006 р.
МОЛИТВА В ГОРОХІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ

10 лютого 2006 р.

Протоієрей Андрій Сидор, благочинний Горохівського району, відправив молебень із традиційним окроплення йорданською освяченою водою у центральній районній лікарні. Звертаючись до медичного персоналу та пацієнтів із проповіддю, священик побажав, щоб Господь молитвами святого великомученика Пантелеймона Цілителя поблагословив усіх, хто в бажанні лікувати чи виздоровлювати – надію покладає на Бога.

10 лютого 2006 р.
ЙОРДАНСЬКЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ ГОРОХІВСЬКИМ ЧИНОВНИКАМ

7 лютого 2006 р.

Горохівський благочинний прот. Андрій Сидор серед з головою райдаржадміністрації та його працівникамиГорохівський благочинний протоієрей Андрій Сидор з нагоди Різдвяних та Богоявленських свят відправив молебень у райдержадміністрації. До молитви долучилися Ярослав Довгополов, голова адміністрації, працівники районної та міської рад.

Після Богослужіння благочинний звернуся до присутніх із проповіддю, в якій зазначив: що ті, хто покладає надію на Бога і щиро вірують у Його всемогутність – одержують необхідні дари на спасіння відповідно до своєї віри й молитви. Закликавши на присутніх Боже благословення, отець Андрій побажав успіхів у праці на благо України. Насамкінець церковний хор проспівав...

07 лютого 2006 р.
УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ УПРАВЛІННЯ ЄПАРХІЇ ТА ВОЛИНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

5 лютого 2006 р.

Єпископ Михаїл і ректор ВДУ Ігор Коцан підписують угоду про співпрацю. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Михаїл і ректор Волинського державного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан підписали угоду про співпрацю. Урочистість відбулася на засіданні Вченої ради університету, яка одностайно підтримала підписання документу.

У своєму виступі перед керівництвом і представниками професорсько-викладацького складу преосвященний висловив впевненість у плідності співпраці, підкресливши значну потребу в цьому як для викладачів, так і для студентів.

Після офіційної частини владика та священнослужителі...

05 лютого 2006 р.
МІТИНГ-РЕКВІЄМ

2 лютого 2006 р.

Обласний благочинний протоієрей Іван Семенюк взяв участь в урочистому мітингу-реквіємі з нагоди 62-ї річниці визволення Луцька від фашистських загарбників, що відбувся на Меморіалі Вічної Слави. Разом із представниками влади та громадськості він привітав із святом ветеранів Великої Вітчизняної війни, визволителів міста й учасників мітингу.

02 лютого 2006 р.
ПРОДОТИЯКОНА СВЯТО-ТРОЇЦЬКОГО СОБОРУ НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ

1 лютого 2006 р.

Єпископ Михаїл вітає протодиякона Володимира Мельничука з високою нагородю. Фото прот. Віталія СобкаЗ благословення Патріарха Філарета єпископ Михаїл нагородив протодиякона кафедрального собору Святої Трійці Володимира Мельничука Орденом святого рівноапостольного Володимира Великого ІІІ-го ступеня. Урочистість відбулася 29 січня за Божественною Літургією в Свято-Троїцькому соборі.

Вітаючи отця Володимира з високою нагородою, владика зазначив, що в такий спосіб Церква вшановує його ревне служіння Богові й Церкві з нагоди 50-річчя з дня народження.

Протодиякон Володимир Мельничук народився на Рівненщині...

01 лютого 2006 р.
1-10  11-16
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо