Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ

3 вересня 2006 р.

Під час урочистостей з нагоди відкриття пам’ятних плит у с. Лаврів Луцького районного деканатуУ с. Лаврів Луцького районного деканату відбулися урочистостості з нагоди відкриття пам’ятних плит, присвячених подіям 1943-1945 років, які відбулися на цих теренах. Лаврівці вшанували своїх славних односельчан - вояків УПА, загиблих у боях з каральними підрозділами фашистів, а пізніше – енкаведистів.

Освятив плити й відправив панахиду настоятель місцевого храму Покрови Божої Матері священик Роман Микитюк. До молитви долучилися заступник голови облдержадміністрації Василь Дмитрук, заступник голови облради Володимир Банада, голова райдержадміністрації Володимир Демчук, представники громадськості, родичі загиблих героїв, парафіяни. Звертаючись до пристуніх із проповіддю, отець Роман закликав молитися за всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину й наслідувати їхню любов і мужність.

 

03 вересня 2006 р.
ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В СЕМІНАРІЇ

2 вересня 2006 р.

Єпископ Михаїл вручає студентський квиток одному з вихованців-першокурснків. Фото Сергія ДубинкиВолинська духовна семінарія розпочала навчальний рік. З цієї нагоди відправили Божественну Літургію в кафедральному соборі Святої Трійці, яку очолив ректор протоієрей Іван Нідзельський.

Під час молебня до викладачів, вихованців, а передусім – до першокурсників звернувся єпископ Луцький і Волинський Михаїл. Він зазначив, що священичий шлях – це шлях щоденного служіння Богові і людям. «Священнослужіння – не професія, а стиль життя. – підкреслив владика. – Господь обрав Вас для великої і жертовної праці в Церкві Божій. Тому плекайте в собі тверде бажання вчитися й духовно зростати, аби...

02 вересня 2006 р.
ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня 2006 р.

Духовенство на чолі з єпископом Михаїлом відпрвлає молебень на прохання Волинського інституту ім. В. Липинського МАУП. Фото прот. Віталія СобкаСвященнослужителі Київського Патріархату взяли участь в урочистостях з нагоди Дня знань і початку навчального року. Різні навчальні заклади і в Луцьку, і в регіонах Волині розпочали навчання з молитви й благословення.

Цього дня єпископ Луцький і Волинський Михаїл побував у Волинському державному університеті імені Лесі Українки та Волинському інституті імені В’ячеслава Липинського МАУП. Разом із духовенством кафедрального собору Святої Трійці він відправив молебні й, вітаючи викладачів і студентів з початком навчання, закликав наполегливо працювати над собою, аби в майбутньому зростити достойний плід знань.

 

01 вересня 2006 р.
1-10  11-13
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо