Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

30 листопада 2005 р.

Єпископ Михаїл вітає учасників конференції. Фото прот. Віталія СобкаУ Волинському краєзнавчому музеї відбулася XVII обласна наукова конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся: Луцький Свято-Троїцький собор в історії Волині та України», присвячена 250-річчю собору та 125-річчю з часу його освячення як православного кафедрального храму.

Організаторами конференції, яку ініціював та благословив єпископ Луцький і Волинський Михаїл, виступили управління Волинської єпархії Київського Патріархату, обласне товариство...

30 листопада 2005 р.
ОСВЯТИЛИ ШЛЯХ

13 листопада 2005 р.

Благочинний Ківерцівського району протоієрей Олег Ткачусь разом із священнослужителями освятив відрізок шляху від Ківерець до с. Сокиричі. Така ініціатива місцевого духовенства та вірян виникла внаслідок того, що цей шлях є небезпечним для водіїв – тут трапилося багато автомобільних аварій, які закінчувалися загибеллю пасажирів.

13 листопада 2005 р.
МОЛИТВА ПО РОЗСТРІЛЯНИХ

4 листопада 2005 р.

У с. Клубочин Ківерцівського р-ну (Цуманське благочиння) вшанували його мешканців, розстріляних 1942 року. Тоді фашисти знищили всіх 137 клубочинців, не пошкодували ні жінок, ні дітей.

Священик Петро Герасимук, настоятель храму св. Івана Богослова, що в сусідньому с. Сильне, відправив панахиду на місці розстрілу, перед пам’ятним хрестом. До поминального Богослужіння долучилися представники районної влади, серед яких – голова райради Богдан Семенович та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Жгутов...

04 листопада 2005 р.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо