Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

ЗАСІДАННЯ ВОЛИНСЬКОЇ РАДИ ЦЕРКОВ

29 грудня 2006 р.

Засідання Волинської Ради Церков. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у черговому засіданні Волинської Ради Церков (ВРЦ), під час якого представники християнських конфесій краю звернулися до голів облдержадміністрації та облради з пропозицією вдруге спільно провести II різдвяний благодійний телерадіомарафон «Бог багатий милосердям». Також ВРЦ попросила обласну владу профінансувати виготовлення охоронних дощок нового зразка для встановлення на церковних спорудах, що є пам’ятками містобудування та архітектури, виділити кошти на виготовлення технічної документації та проведення грошової оцінки цих об’єктів...

 

29 грудня 2006 р.
ГОРОХІВСЬКІ УЧНІ ВШАНУВАЛИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

25 грудня 2006 р.

На свято Миколая, загальноосвітня школа № 2 в Горохові навчальний день розпочала спільною молитвою, яку провів декан протоієрей Андрій Сидор на запрошення дирекції. Він розповів учням про життя й служіння святителя, закликаючи наслідувати його, та подарував шкільній бібліотеці духовну літературу.

25 грудня 2006 р.
ДОПОМОГТИ ХВОРИМ ДІТЯМ

24 грудня 2006 р.

Старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний на запрошення організаторів взяв участь у благодійній акції «Дитяча лікарня майбутнього», яку провели в Народному домі «Просвіта». Передаючи благословення єпископа Луцького і Волинського Михаїла, він висловив задоволення з приводу проведення заходу й зазначив, що християни завжди винні своїм ближнім дієву любов, а особливо тим, хто внаслідок певних обставин потребує допомоги.

Серед творичих колективів, що долучилися до акції, були також і церковні – архієрейський хор «Оранта» та хор Центру християнського виховання дітей і молоді.

24 грудня 2006 р.
У ГОРОХОВІ ОСВЯТИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

23 грудня 2006 р.

Горохівський декан протоієрей Андрій Сидор на запрошення районної ради взяв участь у відкритті міського спортивного майданчика. Після його освячення він звернувся до присутніх представників влади й громадськості з вітальним словом, у якому наголосив, що дбаючи про тілесне здоров’я не можна забувати про духовне оздоровлення. Разом з тим, фізичну силу, здобуту внаслідок відповідних тренувань, необхідно скеровувати насамперед на благо ближніх.

23 грудня 2006 р.
ЄПИСКОП МИХАЇЛ У КИЄВІ

16 грудня 2006 р.

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у засіданні Священного Синоду Київського Патріархату під головуванням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Розглядалися різноманітні питання життєдіяльності Церкви. Зокрема, сайт Церква.info повідомляє, що ієрархи благословили створення Товариства Тверезості Святого Архістратига Михаїла, закликаючи священнослужителів створювати його осередки на парафіях й проводити заходи, що стимулюватимуть українців провадити тверезий спосіб життя...

16 грудня 2006 р.
У ЛУЦЬКУ МИРОТОЧИТЬ ІКОНА СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ

15 грудня 2006 р.

Святитель Лука (Войно-Ясенецький)У луцькому храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, замироточила ікона святителя Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Кримського і Таврійського. Це диво сталося не в старовинному намоленому храмі, а в нашвидкуруч збитій з фанери капличці. У січні цього року в одному з дворів спального мікрорайону її з чотирма парафіянами поставив настоятель священик Микола Савчук, а перше Богослужіння відбулось на Благовіщення. Подейкують, що храм на честь Богородиці тут стояв ще в ХVІ столітті.

Диво мироточення ікони віряни виявили в листопаді. Парафіянка Оксана Андрійчук по святих місцях Криму шукала подарунок для рідної церкви, а саме образ святого Луки Кримського. Привізши святиню додому, попросила дружину священика матусю Ларису Савчук взяти ікону для храму й туди вставити ковчежець з частинкою святих мощей, а їй віддати інший образ – привезений матусею для церкви раніше, менший за розмірами, у якому вмонтована частинка гробу святителя. Та коли Лариса взяла його, ще запакованого, її здивуванню не було меж. Те, що побачила називає не...

15 грудня 2006 р.
ВЕТЕРАНИ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ

14 грудня 2006 р.

Старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний взяв участь в урочистій академії ветеранських організацій, присвяченій 10-річчю утворення Всеукраїнського об’єднання ветеранів. Відслуживши молебень на закликання помочі Святого Духа, він висловив задоволення з приводу об’єднавчих тенденцій серед організацій, які гуртують ветеранів, та побажав Господнього благословення на звершення благодійної діяльності.

14 грудня 2006 р.
ПОМІЧ ІНВАЛІДАМ

13 грудня 2006 р.

Горохівський декан протоієрей Андрій Сидор на прохання директора місцевого психоневралогічного інтернату Т. Козлової відслужив молебень за здоров’я працівників та мешканців цієї установи. Молитву провели у зв’язку з відзначенням Міжнародного дня інвалідів.

Православна громада Вознесіння Господнього, що в Горохові, піклується про інвалідів давно й не лише духовно. Нещодавно вона склала пожертву, яка буде спрямована на покращення умов їхнього проживання: на території інтернату планують обладнати літній майданчик.

13 грудня 2006 р.
ДІЯЛЬНІСТЬ КОНСИСТОРІЇ

6 грудня 2006 р.

Старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний на зарошення Товариства Червоного Хреста України взяв участь в акції солідарності з ВІЛ-позитивними людьми «Свічкова хода».

Кілька днів по тому старший капелан побував на урочистих зборах з нагоди 15-ї річниці Збройний Сил України, які відбулися з ініціативи командування Луцького гарнізону в Народному домі «Просвіта».

06 грудня 2006 р.
БЛАГОСЛОВЕННЯ ПРОКУРАТУРІ

3 грудня 2006 р.

Єпископ Михаїл вітає волинських прокурорів із професійним святом. Фото прот. Віталія СобкаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний взяли участь в урочистих зборах з нагоди Дня працівників прокуратури України, які відбулися в Народному домі «Просвіта». Вітаючи із професійним святом, владика закликав на волинських прокурорів Боже благословення з побажанням плідної праці, нагородив їх благословенною грамотою та подарував ікону «Різдво Христове».

 

 

03 грудня 2006 р.
1-10  11-11
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо