Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

ЄПАРХІЯ У 2007-МУ

13 лютого 2008 р.

Сьогодні єпископ Луцький і Волинський Михаїл на черговій прес-конференції підбив підсумки діяльності єпархії протягом 2007 року. Він зазначив, що минулий рік для Київського Патріархату на Волині позначився динамічним розвитком. Духовенство загалом і керуючий єпархії зокрема плідно виконували пастирські обов’язки, беручи також активну участь у громадському житті краю. Упродовж року успішно функціонували духовна консисторія, монастирі, деканати, парафії, братства та інші релігійні утворення. Основні ж здобутки у 2007-му такі: ...

13 лютого 2008 р.
ПРОЩА НА СВЯТУ ЗЕМЛЮ

13 лютого 2008 р.

Волиняни на Святій Землі. Світлина Данила ЗінкевичаУперше цілком офіційно архієрей, священики та миряни Української Православної Церкви Київського Патріархату відвідали Святу Землю і відправили там Богослужіння в найбільших християнських святинях.

Про те, що в Єрусалимі буде можливість відправити Літургію українською, не вірили навіть самі богомільці. Однак мовне питання не стало перепоною. Представники світового Православ’я ставилися до Київського Патріархату з великою повагою, на належному рівні. Жодного натяку на «неканонічність» чи «неблагодатність», адже це може вирішувати лише Сам Бог, як сказали ченці біля Гробу Господнього. Тож Православна Церква в Ізраїлі не зважила на жодні політичні інтриги і люб’язно відчинила храм для прочан з України...

13 лютого 2008 р.
У ДОБРУ ПУТЬ

5 лютого 2008 р.

Під час освяти. Світлина Тетяни МельничукCвященик парафії Казанської ікони Богородиці в Іваничах протоієрей Василь Мельничук освятив після капітального ремонту пункт технічного огляду Іваничі вагонного депо Ковель. Як повідомила єпархіальній прес-службі Тетяна Мельничук, у Богослужінні взяли начальник установи Леонід Федончук та весь колектив.

05 лютого 2008 р.
1-10  11-13
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо