Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Новини

НАГОРОДИ СПІВАКАМ

4 червня 2008 р.

Волинський державний академічний народний хор. Світлина Сергія ДубинкиНещодавно Волинський державний академічний народний хор відзначав тридцятиріччя. У кіноконцертному залі «Промінь» обласного центру яблукові не було де впасти. Були й вельмишановні гості: єпископ Луцький і Волинський Михаїл, протодиякон Володимир Мельничук (колишній артист цього хору) та інші священнослужителі. Чимало учасників колективу нині є церковними співцями. Тож владика з нагоди ювілею нагородив сімох...

04 червня 2008 р.
АБОРТАМ – «НІ!»

1 червня 2008 р.

Абортам – «Ні!»Сьогодні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Луцьку провели акцію духовного відродження України «Збережи і захисти життя дитини», спрямовану проти абортів. З ініціативи «Християнського руху за життя», Молодіжного православного братства Преподобного Миколи Святоші, князя Луцького, та інших громадських і церковних організацій на Театральному майдані в центрі міста священики з Київського Патріархату, УАПЦ, УГКЦ, РКЦ відправили молебень за примноження любові. Прес-секретар Волинської єпархії Київського Патріархату протоієрей Віталій Собко зазначив, що саме брак любові до Бога і до ближніх призводить до того, що жінка, чоловік, лікар, держава й усі ми причетні до страшного злочину – убивства ненародженої дитини. Тому треба молитися, щоб Україна стала державою, де заборонені аборти. Треба також і діяти, робити все можливе, аби припинилося це беззаконня...

01 червня 2008 р.
1-10  11-20  21-22
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо