Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги Книги, які поширює видавничий відділ «Ключі»

Намальоване щастя

Намальоване щастя
Валентина Якушева

Намальоване щастя : поезії, поеми. – Луцьк : Ключі ; Ініціал, 2012. – 104 с.

Поетична збірка, присвячена видатним постатям української історії та культури,  а також вірші-спомини про близьких людей, вірші-роздуми про природу, інтимна лірика.

Краща послідовниця Ліни Костенко – з такою оцінкою доробку Валентини Якушевої згодиться чи не кожен читач. Але це також самобутній талант. Її творам притаманні щира віра, тонкий ліризм і патріотична наснаженість.

Валентина Якушева – автор поетичної збірки “Музика осені” (1996) та книжок для дітей “Куди поділась ніч?” (1996),  “Татова загадка” (2000), “Що в лисички у торбині?” (2001). Лауреат всеукраїнського конкурсу “Золотий тризуб”. 

Для загалу читачів.
Керівник проекту Дмитро Головенко.
Літературний редактор і коректор Віктор Гребенюк.
Технічний і художній редактор Олександр Більчук.
М’яка глянцева обкладинка. Формат А-5.
Ціна 20 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо