Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ІЗ БЛАГОРОДСТВОМ ДУШІ

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл вітає учасників Третього віденського балу у ВНУ ім. Лесі Українки. Світлина інформаційної служби єпархії
11 лютого у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки (ВНУ) відбувся Третій віденський бал, мета якого – збір коштів на побудову університетського храму Святої Софії – Премудрості Божої. Захід благословив архієпископ Луцький і Волинський Михаїл, зазначивши: «Я радію з того, що благородство душі ми виражаємо у благодійних справах. Це ознака нашого духовного зросту». Архієрей побажав учасникам балу «плідного на добрі справи року, здоров’я та щасливого майбутнього». Із владикою були також капелани ВНУ протоієреї Михайло Бучак і Віктор Михалевич (настоятель майбутньої церкви).

Цього вечора, як зазначено на сайті Vnu.edu.ua, було зібрано 22 тисячі гривень.
14 лютого 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо