Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У ГАЙОВОМУ РОЗПОЧАЛИ СПОРУДЖЕННЯ ЦЕРКВИ

8 вересня 2006 р.

Під час водосвяття на місці майбутнього храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове Ківерцівського деканатуКіверцівський декан протоієрей Олег Ткачусь очолив Богослужіння з нагоди закладення наріжного каменя під будівництво храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гайове. З нагоди свята отець декан, настоятель парафії священик Олександр Вронський і місцеве духовенство відправили Божественну Літургію та чин освяти каменя. До молитви долучилися голова сільради Юрій Беденюк, парафіяни з Гайового та навколишніх сіл.

Кілька місяців тому прес-служба єпархії повідомляла, що єпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив хрест, установлений на місці майбутнього храму цього села. Нинішнє закладення наріжного каменя під будівництво церкви не забарилося. Це переконує: сільська громада ділом підкріплює намір спорудити храм якнайшвидше.

08 вересня 2006 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо