Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Освячено нові розписи у соборі Юрія Переможця

6 травня 2015 р. Біля Свято-Юріївського собору у Володимирі. Світлина інформаційної служби єпархії

6 травня у Володимирі-Волинському митрополит Михаїл очолив чин освяти і Божественну Літургію у Свято-Юріївському соборі з нагоди престольного свята.

За Відправою владика виголосив духовно-патріотичну проповідь, приурочивши її до того, що великомученика Юрія Переможця, пам'ять якого Церква звершує цього дня, часто вважають покровителем воїнів – захисників Батьківщини. Також архіпастир розтлумачив поняття Вітчизни та наголосив на важливості відання себе для її захисту.

Радість свята з владикою розділили: районний декан і настоятель собору протоієрей Євген Шевчук, міський – протоієрей Юрій Пилипець, чимало іншого місцевого духовенства.

Собор Юрія Переможця у Володимирі-Волинському є військовим храмом та пам’яткою архітектури національного значення. Споруджено його 1908 року. Із 31 серпня 1993-го в ньому проводить богослужіння громада Київського Патріархату.

08 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо