logo

Офіційний сайт Волинської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату
www.pravoslavia.volyn.ua
https://arkhiv.pravoslaviavolyni.org.ua/yeparkhia/upravlinnia/ivts/version_print_ivts/

Інформаційно-видавничий центр

Інформаційно-видавничий центр (ІВЦ) – структурний підрозділ Управління єпархії, який розробляє, організовує і забезпечує інформаційну та видавничу діяльність Управління і всієї єпархії відповідно до потреб Церкви, використовуючи всі не заборонені законодавством України види та форми поширення інформації. ІВЦ здійснює загальне керівництво, координацію діяльності та організацію взаємодії відділів: інформаційної служби, прес-служби, газети «Волинські єпархіальні відомості», сайта Pravoslavia.volyn.ua, телестудії «Собор», радіостудії «Благо», видавничого відділу «Ключі».

ІВЦ створено 5 листопада 2009 р. архієпископом Луцьким і Волинським Михаїлом. Цього ж дня головою ІВЦ призначено священика кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку протоієрея Віталія Собка.

Інформаційна служба – це:

Інформаційну службу створено архієпископом Луцьким і Волинським Михаїлом 5 листопада 2009 року внаслідок реорганізації прес-служби єпархії. З 28 січня 2011 р. в. о. головного редактора цього відділу – протоієрей Віталій Собко.

Прес-служба – це:

Прес-службу створено єпископом Луцьким і Волинським Михаїлом 21 червня 2004 р. і ним же реорганізовано 5 листопада 2009 року. З дня її створення прес-секретарем є протоієрей Віталій Собко.

Згідно з указом єпископа Луцького і Волинського Михаїла (№ 46 від 13 травня 2008 р.), офіційними заявами й коментарями щодо проповідей, виступів, заяв, діяльності керуючого єпархією, посадових осіб Упрвління єпархії, деканів, намісників монастирів, священнослужителів, керівників мирянських організацій (братств і сестринств) та інших представників Волинської єпархії Київського Патріархату, а також стосовно стану єпархії та її підрозділів тощо, вважати заяви й коментарі прес-служби єпархії.

Газета «Волинські єпархіальні відомості» – офіційний ЗМІ єпархії, який висвітлює діяльність Православної Церкви на Волині в минулому та сьогоденні, пропагує основи християнської віри, публікує матеріали суспільно-релігійної та духовно-патріотичної проблематики, про багатогранне православне життя, виховання й духовний розвиток дітей і молоді. Видання частково кольорове, виходить один раз на місяць у форматі А3 на 8-ми сторінках.

Часопис можна одержати в храмах єпархії, а також передплатити в будь-якому поштовому відділенні області, починаючи з будь-якого місяця. Вартість одного примірника з доставокю - 1 грн 48 к. (без вартості приймання передплати). Індекс у поштовому каталозі обласної періодики - 91241.

«Волинські єпархіальні відомості» засновано 5 липня 2004 р. єпископом Луцьким і Волинським Михаїлом, а зареєстровано 3 серпня того ж року Волинським управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації (Свідоцтво ВЛ № 219). З 18 жовтня 2004 р. головний редактор – Андрій Гнатюк.

Сайт Pravoslavja.lutsk.ua є офіційним ЗМІ Волинської єпархії Київського Патріархату. Основні завдання редакції:

Сайт почав діяти 3 листопада 2005 р., а 5 листопада 2009 р. внаслідок реорганізації прес-служби редакцію сайта виокремлено в окремий відділ. З першого дня функціонування сайта головним редактором є протоієрей Віталій Собко.

Телестудія «Собор» – це:

Телестудію створено архієпископом Луцьким і Волинським Михаїлом 5 листопада 2009 р. З цього дня головним редактором є Андрій Гнатюк.

Радіостудія «Благо» – це:

Радіостудію створено архієпископом Луцьким і Волинським Михаїлом 5 листопада 2009 р. З цього дня головним редактором є протоієрей Віктор Пушко.

Видавничий відділ «Ключі» – це:

Видавничий відділ створено єпископом Луцьким і Волинським Михаїлом 12 квітня 2006 р. На сьогодні його завідувачем є Дмитро Головенко.

© 2005–2012 Управління Волинської єпархії Київського Патріархату
Використання матеріалів дозволено лише за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на сайт