Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Газета

СЛОВО ЄПИСКОПА ЛУЦЬКОГО І ВОЛИНСЬКОГО МИХАЇЛА

Єпископ Луцький і Волинський Михаїл

Боголюб’язні священнослужителі, монахи, церковнослужителі!
Дорогі брати і сестри!

Інформаційний простір сучасного світу надзвичайно перевантажений. Потоки різноманітної, здебільшого, абсолютно порожньої або досить шкідливої інформації виливаються на нас щоденно, щогодини і щохвилини. Часом буває дуже непросто відшукати в тій каламутній воді справжні скарби, що дійсно можуть бути корисними для духовної людини.

Але це зовсім не означає, що в добрий грунт не потрібно сіяти добре зерно. Сіяч якісного насіння, як і проповідник Божественної науки – зобов’язаний виконувати своє покликання. Зобов’язаний проголошувати й поширювати те, про що не можна мовчати, пам’ятаючи слова Христа: «Кажу вам, коли вони [апостоли] замовкнуть, кричатиме каміння» (Лк.19:40). Зобов’язаний іти й навчати в ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Регіональну пресу, часто порівнюючи з центральними виданнями, вважають менш впливовою, а іноді й взагалі непотрібною. Так раніше вважали і у Волинській єпархії. Однак проблеми, з якими стикаємося в повсякденному духовному та церковно-суспільному житті, переконують нас у протилежному. Адже на відміну від центральних видань, місцеві мають можливість бути ближчими й актуальнішими та оперативніше реагувати на все, що відбувається в регіоні.

З нагоди виходу першого числа єпархіальної газети звертаюся і до редакції часопису, і до священиків, і до мирян із закликом сміливіше шукати шляхи для пожвавлення та оновлення християнського життя нашої волинської церковної спільноти, спільно творити нашу газету, яку ми сьогодні благословляємо в добру путь. Щоб вона справді була зручним інструментом для нашого вдосконалення та непохитним дороговказом на шляху любові до Бога, України, Волині, рідного міста, села, парафії, сім’ї.

Закликаю на всіх Боже благословення!

Волин. єпарх. відом.– 2004.– № 1 (1)

31 грудня 2004 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо