Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Святощі поряд

19–22 вересня у храмі Архістратига Михаїла с. Рудня Рожищанського деканату перебував ковчежець із частинкою мощей великомученика і цілителя Пантелеймона. Цю реліквію привіз сюди настоятель Свято-Пантелеймонівської парафії с. Рованці (Гнідава) Луцького районного деканату протоієрей Сергій Коць.

На початку села святиню зустріли рожищанський декан протоієрей Василь Шняк, настоятелем парафії священик Тарас Ханас, інше духовенство та миряни і пронесли хресним ходом через село. У церкві душпастирі відслужили молебень, Вечірню з акафістом та оливопомазанням.

У проповіді о. Сергій наголосив на продовженні та збереженні нашої віри й традицій, розповів про життя і страждання великомученика Пантелеймона.

Чотири дні почергово духовенство благочиння відправляло богослужіння. Парафіяни прикладалися до мощей цілителя з надією по вірі своїй отримати від Господа Бога зцілення душі й тіла.

26 вересня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо